ÖDEME

– Kredi / Banka Kartı

Kredi Kartı veya Banka Kartı ile Ödeme Yapabilirsiniz.Tüm ülkelerden bu ödeme yöntemiyle güvenilir ve kolay şekilde sipariş verebilirsiniz. Uluslararası ödeme yöntemi paybull güvencesi ile bilgileriniz korunmaktadır.

KARGOLAMA


Türkiye içi siparişiniz firmamızın anlaşmalı olduğu  MNG KARGO A.Ş  kargo şirketi ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Tüm ürünlerde KARGO ÜCRETSİZDİR.

TESLİMAT


Ürün Ne Zaman Elime Ulaşacak

14:00 'a kadar gelen siparişleriniz aynı gün içerisinde belirttiğiniz adrese ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilecektir.

İptal/İade ve Değişim Şartları

Ürünlerimiz ile ilgili hatalı kullanımdan kaynaklı durumlarda iade/iptal/değişim mümkün değildir. Açılan/kullanılan ürünlerde değişim/iade sağlanmamaktadır.

Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle [email protected] e-posta adresimiz ya da 0 262 270 00 06 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz. Sipariş numaranız hesabınızda ki Siparişlerim menüsünde yer almaktadır.

Termin Süreleri Ve Diğer Şartlar

  • Termin süresi; vermiş olduğunuz siparişlerin tedarik edilip kargoya verilmesine kadar geçen süredir. Kargoya verildikten sonra ki süre temin süresi içerisinde değildir. Firmamızın termin süresi en geç 2 iş günüdür. Genellikle iş günleri/mesai saatlerinde verilen siparişler aynı gün veya en geç bir sonraki iş günü kargolanmaktadır.
  • Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz olması durumunda 0850 473 07 19 numaralı telefon ya da [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz!