Arama - akdeniz mavisi

ızgara görünümü:
-20%
Quickview

Zwilling Fresh&Save Vakumlu Saklama Kabı Borosilikat Cam Akdeniz Mavisi 2lt

475,00TL 593,74TL

ÜCRETSİZ KARGO SAAT 14:00 ' A KADAR AYNI GÜN KARGO Saklama kutusu, dondurucu kutusu ve vakum kabı bir arada: 2 litrelik cömert kapasiteye sahip ZWILLING FRESH & SAVE buzdolabı kutusu, özellikle kutu istiflenebildiğinden, soğuk etleri, sebzeleri ve bütün yemekleri buzdolabında veya derin dondurucuda saklamak için idealdir. Özellikle pratik: Vakumla ..

-20%
Quickview

Zwilling Fresh&Save Vakumlu Saklama Kabı Borosilikat Cam Akdeniz Mavisi L

381,98TL 477,47TL

ÜCRETSİZ KARGO SAAT 14:00 ' A KADAR AYNI GÜN KARGOVakum işlevi: Yiyecekler, geleneksel vakumsuz saklama yöntemlerine kıyasla beş kata kadar daha uzun süre taze kalır: ZWILLING FRESH & SAVE, tatları ve besinleri güvenli bir şekilde korur ve yiyecek israfını azaltır. Buzdolabında ve derin dondurucuda yer tasarrufu sağlayan, istiflenebilir yiyecek ve ..

Out Of Stock
-20%
Quickview

Zwilling Fresh & Save Vakum Pompası Akdeniz Mavisi

960,99TL 1.201,24TL

ÜCRETSİZ KARGO SAAT 14:00 ' A KADAR AYNI GÜN KARGOYer kaplayan makineler, uzun hortumlar: vakumlama işlemi geçmişte hiç kolay değildi. Ama artık bir çözüm var. ZWILLING FRESH & SAVE vakum pompası can sıkıcı kablolara olan ihtiyacı ortadan kaldırır ve doğrudan konuya girer: Bir düğmeye basıldığında, elde tutulan vakum cihazı, uygun ZWILLING FRESH & ..

Out Of Stock
-20%
Quickview

Zwilling Fresh&Save Vakumlu Saklama Kabı Borosilikat Cam Akdeniz Mavisi M

288,99TL 361,23TL

Tazeliğe modern yaklaşım: ZWILLING FRESH & SAVE Glass Box M 900 ml kapasiteye sahiptir ve çorba, sebze ve salataları saklamak için idealdir. Vakumun avantajı: Yiyecekleriniz, vakumsuz saklamaya kıyasla vakumlu kapta beş kata kadar daha uzun süre taze kalır. Bu, lezzetlerin yanı sıra besin maddelerini de korur. Bu, yemeğinizi bir gün önceden hazırla..

Out Of Stock
-20%
Quickview

Zwilling Fresh&Save Vakumlu Saklama Kabı Borosilikat Cam Akdeniz Mavisi S

214,94TL 268,67TL

Tazelik yeniden tasarlandı: ZWILLING FRESH & SAVE Glass Box S, 350 ml'lik kullanışlı bir kapasiteye sahiptir ve meyve, sebze ve tapas saklamak için idealdir. Vakumla mühürleme, malzemelerinizi vakum kutusunda geleneksel vakumsuz depolamaya göre daha uzun süre taze tutar. Bu, lezzetleri, vitaminleri ve besinleri korur. Baharatlı peynir ve diğer özel..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)